Referanslarımız

2007 yılından bu yana faaliyete başladığımız organizasyon sektöründe bir çok yeniliklere imza atan firmamız, günden güne gelişen ekip ve ekipman ağı ile tüm Türkiye’de faaliyet gösteren öncü bir firma haline gelmiştir. Dünyanın her yerinde gerçekleştirilen fuarları takip ederek güncel ve teknolojik yenilikleri müşterilerimize sunmayı, organizasyonlarımızda uygulamayı bir görev haline getirmektedir.

Özel davetlerin tasarım ve projelendirmesini büyük bir itina ile gerçekleştiren Hera’da Davet tecrübeli ekibi ile bütün detay ve en ufak ayrıntıları çözümlemekte kusursuz düğün, davet organizasyonlar sunmaktadır. Hera’da Davet işlerine olan bağlılığı, itinası, hassasiyeti ve detaycılığı ile tanınmaktan sonsuz gurur duymakla birlikte butik tarzında çalışan bir işletme olarak ‘düğün mimarı’ sloganıyla profesyonel hayatına devam etmektedir.


MOTTO Organizasyon & İnternet Çözümleri yıllar içerisinde gerçekleştirilen organizasyonlar ile edinilmiş olan deneyimlerini sizlerle paylaşmak için kurulmuş, organizasyon ve internet çözümleri alanında engin bilgiye sahip çalışma gruplarıyla sizlere hizmet vermek parolası yani MOTTO'su ile yola çıkmış bir firmadır.

Beyazlale çiçekçilik 15 Haziran 1985 yılında bu prensiple kuruldu. Zaman geçtikçe sizler tarafından daha çok benimsendi, sevildi. Daha iyi hizmet vermek için büyümeye, kaliteye odaklandı.1996 yılında ithalat-ihracatla dış ticarette, 1999 yılında Düğün-Davet organizasyonlarıyla özel günlerinizde, 2003 yılında Çiçek market 1 ve 2 mağazalarımızla ev, işyeri ve otel dekorasyonunuzda yerini aldı.


1989 yılından bugüne, çiçekçilik sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olarak ; her gün Türkiye’nin dört bir yanından gelen taze çiçeklere ruhunu da katarak yarattığı tasarımlarla, standartların çok üstüne çıkmamızla biliniyor. Yurt içi ve yurt dışında düzenlediğimiz organizasyonların tüm aşamalarında, ödün vermediğimiz başlıca değerleri, her daim “güvenirlik, kalite ve şıklık” olmuştur.

Hemen Ara !
× WhatsApp